Wyprawa do Peru

THE DEEPEST WORK
NAJGŁĘBSZA PRACA

27 GRUDNIA 2017 – 14 STYCZNIA 2018

Pierwsze dwa tygodnie spędzimy w Andach, przechodząc przez warsztat Medicine For Soul, zwiedzając okoliczne tereny. Przejdziesz również wraz z inkaskim szamanem przez święty rytuał składania daru dla Matki Ziemi. Każdy chętny będzie mógł wziąć udział w świętych ceremoniach uzdrawiania. Magiczne ceremonie Kambo, Ayahuasca, San Pedro, Despacho, Ognia i Wody. Będziesz mógł uczestniczyć w spotkaniach i ceremoniach, których tradycja sięga tysięcy lat! 

Drugą część wyprawy, trzeci tydzień spędzimy w Amazonii. Intensywnie pracując z szamanami i świętą medycyną Ayahuaską. Będziemy odcięci od cywilizacji i doświadczymy specjalnych zabiegów oczyszczających ciało, umysł oraz ducha.


Możesz wybrać opcję 2 tygodniową lub 3 tygodniową wyprawy!

CO ODRÓŻNIA NASZE WYPRAWY OD INNYCH?

Ważną częścią wyprawy i tym, co odróżnia te podróże od innych, jest praca warsztatowa, którą wykonujemy w naszej grupie.

Przez cały wyjazd, we wszystkich swoich procesach będziesz miał indywidualną opiekę Pawła i Natalii.

JAK BĘDZIEMY PRACOWALI PODCZAS WYPRAWY?

MODUŁ I

„DŹWIĘK I ŚPIEW”

Będziemy pracowali nad uwalnianiem swojego głosu, oraz uczyli się pieśni szamańskich i “medicine songs”. Również w planie warsztatu mamy pracę z jogą dźwięku. To część pracy nad własną ekspresją, każdy z uczestników stworzy własną pieśń.

MODUŁ II

„TANIEC I PRACA Z CIAŁEM”

Albert Einstein powiedział: „Nic się nie wydarzy, dopóki coś się nie poruszy”. Wszystko jest w ruchu, cały wszechświat to ruch. Dźwięk, śpiew, oddech, Twoje ciało to ruch … Taniec to wyjątkowa, intymna pełna pięknych tajemnic praktyka … To przede wszystkim doświadczenie Siebie Samego.Kiedy trafiasz na jakiekolwiek przeciwności masz dwa wyjścia – opór lub akceptacja. Za jednym i drugim kryje się mądrość i energia. Gdy pozwolisz sobie na odkrycie i pełne doświadczenie obudzisz w sobie świadomość, która pozwoli Tobie zintegrować ważny i właściwy dla Ciebie obszar. Będąc w miejscu, które samo w sobie ma uzdrawiającą moc, pracując w tańcu z ciałem doświadczysz oczyszczenia, uzdrowienia i integracji swojego ciała budząc i łącząc się ze swoim wewnętrznym duchem. Nawiążesz piękna relację ze swoim ciałem, oddechem i sercem. Poznasz swój naturalny, dziki, pierwotny ruch budząc się do życia. To pozwoli Tobie odzyskać lub wzmocnić wewnętrzny spokój, wolność i radość życia… Twoje ciało jest cudowną i piękną księgą, w której zapisana jest cała mądrość, jest mapą do Twoich tajemnic…

MODUŁ III

„ODDECH”

Breath work – praca z oddechem to droga uważności i obecności, to stawanie się bardziej świadomym swoich zachowań, reakcji i decyzji.

W trakcie takich sesji otwieramy się na swoje wnętrze, mamy możliwość spotkać się i uzdrowić to wszystko co nagromadziliśmy w swojej podświadomości.

Tak aby to co nieuświadomione nie miało na nas już wpływu. Aby życie stało się przygodą do przeżycia!

MODUŁ IV

„PRACA ZE ŚWIADOMOŚCIĄ I MEDYTACJA”

Medytacja to umiejętność obserwowania wszystkiego co pojawia się w polu świadomości, jako niezaangażowany obserwator. Wszystkich myśli, emocji, energii, nawet osobowości. To nauka pozostania w bezruchu zarówno ciałem jak i umysłem. Nauczysz się niepersonalnego obserwowania wszystkiego co się pojawia – myśli, emocji, osobowości. To jest droga do prawdziwego spokoju wewnętrznego, stabilizacji, uspokojenia umysłu i ciała emocjonalnego. Wyjścia ponad umysł. Zaczniemy od kilku minut, a pod koniec warsztatu, będziesz swobodnie siedział kilkadziesiąt minut w medytacji. Efektem będzie wzrost uważności w życiu, zdrowy dystans do tego co się wydarza, większe połączenie z naturalnym spokojem i relaksem wewnątrz siebie.

MODUŁ V

„UZDRAWIANIE”

Uzdrawianie to umiejętność intuicyjnego, pozytywnego, leczącego wpływania na pole człowieka. W skład tego pola wchodzi zarówno ciało, umysł jak i energia danej osoby. Nauczysz się różnych metod uzdrawiania, czyli leczenia na poziomie energetycznym. Będziesz wiedział jak słuchać się swojej intuicji, która poprowadzi Ciebie, Twoje dłonie, intencję i cały proces. Praca nad sobą będzie trwała przez cały wyjazd,. Będziemy eksplorowali procesy i zmiany, które już się wydarzają w Tobie, lub chcą się wydarzyć od lat i nie dostawały przestrzeni, aby przekroczyć progi, ograniczenia i dokonać transformacji. To bardzo głęboka praca.

MODUŁ VI

„CEREMONIE ZE ŚWIĘTYMI ROŚLINAMI”

Przejdziesz przez kilka ceremonii ze świętmyi roślinami – Ayahuaską i San Pedro, które oczyszczą twoje ciało, wycentrują energię i pozwolą uwolnić się ze starych lub szkodliwych programów umysłowych. 

SZCZEGÓŁOWY

PLAN

WYPRAWY

DO PERU

SZCZEGÓŁOWY PLAN WYPRAWY DO PERU:

I CZĘŚĆ WYPRAWY

ANDY – 27.12.2017.-07.01.2018.

 • Vision Quest w górach
 • Dwie Ceremonia Ayahuaski – nocna i dzienna
 • Wycieczka na przepiękny, bogaty targ w Pisac
 • Uzdrawiające spotkanie z medycyną Kambo
 • Piękna ceremonia z San Pedro – świętym kaktusem w naturze
 • Inkaską ceremonię „Despacho”- połączenia z Matką Ziemią
 • Jeden ze Skarbów tego świata, niezapomniane przeżycie – Machu Picchu
 • Praca warsztatowa – Medycyna dla Duszy
 • Taniec, joga, spotkania w kręgu
 • Praca z trenerem oddechu
 • Krąg kobiet i mężczyzn

II CZĘŚĆ WYPRAWY

DŻUNGLA – 7-14.01.2018.

 • Przebywanie w amazońskiej dżungli
 • 3 ceremonie z Ayahuascą prowadzone przez najlepszego uzdrowiciela jakiego spotkaliśmy przez wszystkie lata naszych podrózy – Herberta Quinterosa
 • Szamańskie zabiegi uzdrawiające – kąpiel w leczniczych roślinach
 • Szałas potów prowadzony przez tancerza słońca
 • Dieta dżunglowa ze świezych owoców i miejscowych roślin
 • Możliwość specjalnego doboru roślin leczniczych pod dolegliwości
 • Spotkania w kręgu
 • Druga część warsztatów

W tej części podróży będzie towarzyszył nam (uzdrowiciel) z wieloletnim doświadczeniem w pracy z uzdrawiającymi roślinami, nasz przyjaciel i nauczyciel Herbert Quinteros

SZCZEGÓŁOWY PLAN:

 • 27.12.2017 Wylot z Polski do Peru
 • 27.12.2017 Wieczorem – przylot do Peru, aklimatyzcja, wspólna kolacja
 • 28.12.2017 Lot do Cuzco, transport do Pisac, gdzie odbędzie się warsztat
 • 28.12.2017 Wieczorna ceremonia Ayahuasca
 • 29.12.2017 Warsztat “The Deepest Work”
 • 30.12.2017 Ceremonia Kambo
 • 31.12.2017 Dzienna ceremonia Ayahusca
 • 01.01.2018 Trekking na Apu Pitusuray, święta góra Inków – ceremonia San Pedro
 • 02.01.2018 Despacho
 • 03.01.2018 Inti watana i targ w Pisac
 • 04.01.2018 Warsztaty „The Deepest Work”
 • 05.01.2018 Aguas Calientes (Machu Picchu)
 • 06.01.2018 Zwiedzanie Machu Picchu
 • 07.01.2018 Poranne zwiedzanie Cuzco, lot do Tarapoto do dżungli

Grupa 2-tygodniowa wraca do Polski, pozostali jadą do dżungli – lot Cuzco-Tarapoto

 • 08.01.2018 Lot pierwszej grupy Lima-Polska
 • 07-13.01.2018 Dieta z uzdrawiającymi roślinami w dżungli Tarapoto plus dodatkowe warsztaty
 • 12.01.2018 Ostatnia ceremonia
 • 13.01.2018 Powrót do Limy i lot do Polski
 • 14.01.2018 Lądowanie rano w Polsce, dzień na integrację doświadczeń

„Peru to była wyprawa życia, jestem ogromnie wdzięczna za ten czas spędzony z wami, za dużo miłości i wsparcia z waszej strony. Przepiękne miejsca, ludzie – po prostu magicznie. Czuję, że dużo przepracowałam podczas tej wyprawy i zmieniło się moje postrzeganie życia dzięki temu.”
– Marta Nowakowska

„Doszedłem do źródła swej istoty. Zacząłem odzyskiwać kontrolę nad własnym życiem. Otworzyłem się na taniec, śpiew, muzykę i miłość, którymi są. Nauczyłem się dbać o Zdrowie. Szanować siebie. Kochać życie … Nie zrobiłbym tego przy pomocy żadnego biura podróży, ani na własną rękę. Bez przewodnictwa wzrastających aniołów Pawła i Natalki. Wiedziałem, że mogę z całkowitym zaufaniem grać All-In na każdym etapie wyprawy. Dziękuję Światu, że postawił Ich na mojej drodze.”
– Marek Siwiec

„W jednym słowie? Przygoda, która zmienia Twoje życie na zawsze. Peru zmienia ludzi. Indie zmieniają. Razem sprawiacie, że nie oddycha się ustami, a oddechy przejmuje serce. To Wy nadajecie sens tym wyprawom. Dzięki Wam Peru to taka wycieczka turystyczna, ale wgłąb siebie, gdzie opiekujecie się, ale dajecie wolną rękę.”
– Jola Piotrowska

„Zwiedziłam nie tylko piękne i malownicze miejsca w Peru, ale przede wszystkim te wewnątrz mnie. Dzięki świętym medycynom, wspaniałym ludziom oraz różnym praktykom mogłam osobiście doświadczyć uczucia bezwarunkowej miłości i szczęścia, o których wcześniej tylko słyszałam. To doświadczenie było na tyle głębokie, że teraz pisząc to po prawie dwóch miesiącach od powrotu mam uśmiech na twarzy i ciepło w sercu. Jestem ogromnie wdzięczna za to, że mogłam być częścią wspaniałej grupy, która w ciągu tych trzech tygodni stała się niezwykle bliska mojemu sercu. Czuję, że z czystym sumieniem mogę napisać, że wyprawa do Peru zmieniła większą część mojego życia i zapoczątkowała nowy etap, a najwspanialszym uczuciem jest to, że dzięki tej wyprawie mam poczucie, że najważniejsza podróż, właśnie tam się rozpoczęła :-)”
– Monika Wruszak

„Dzisiaj mogę powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. W dżungli spotykasz potomków Indian, którzy żyją prostym życiem z dala od cywilizacji i są szczęśliwi bez naszych „bogactw”, za którymi uganiamy się każdego dnia bez opamiętania. Wszedłem na Machu Picchu i obcowałem z najpiękniejszymi górami, które dosłownie do mnie przemawiały. Podczas ceremonii Ayahuaski doświadczyłem podróży w głąb siebie. Odkryłem skąd jestem i dokąd podążam. Poczułem, co w życiu jest naprawdę ważne. Nie wiem jak to Paweł z Natalia robią, ale przyciągali ciekawych ludzi, a grupa nieznanych sobie osób już po dwóch-trzech dniach rozmawia ze sobą jakby się znała od lat. Słowa i tak są za płytkie, żeby opisać co przeżyłem i co zostało w sercu. Można to poczuć tylko w jeden sposób. Trzeba zaufać i tam pojechać.
– Paweł Piotrkowski

„Peru – nowy początek. Doświadczenia z tej wyprawy zmieniły całkowicie moje postrzeganie Życia. Piękna podróż w głąb Siebie samego, wymiana doświadczeń z ludźmi z grupy, towarzyszami tej niesamowitej podróży. Wielka wdzięczność dla Pawła i Natalii, którzy wcielili się w rolę przewodników po tym magicznym świecie. Dzięki ich wskazówkom, uzyskałem więcej odpowiedzi niż miałem pytań… Nauczyłem się rozpoznawać prawdę, w natłoku myśli i zdarzeń. Nic nie potrzebuję, niczego nie oczekuję. Jestem. Dziękuję Kochani. Aho!”
– Michał Szymański

„Jednym z moich marzeń życiowych była podroż do Peru. Do świata Inków, do magicznego miasta Machu Picchu. Jak mówi Paulo Coelho, jeżeli czegoś naprawdę pragniesz, cały wszechświat sprzyja potajemnie twoim marzeniom. Tak samo było u mnie. Nawet nie pamiętam kiedy to marzenie powstało, fakt jest taki, że spełniło się w czerwcu 2016 roku. Byłam w Peru, gdzie za sprawą aniołów w ludzkiej postaci – Pawła, Natalki i madrecita – Ayahuasca moje stopy dotknęły ziemi Machu Pichchu, moje serce poczuło magię i miłość tego cudownego miejsca. W dżungli w niesamowitym ośrodku Katari, poznałam cudowną istotę Herbrerta Quinteros, dzięki któremu zrozumiałam, że „Love is medicin :)”. Ta podróż zmieniła całe moje życie! Weszłam na ścieżkę miłości, z której już nie ma odwrotu 😉
– Tatiana Matvienko

„Wyjazd do Indii z Natalią i Pawłem był jednym z ważniejszych, zwrotnych punktów w moim życiu. Nauki Moojego zmieniły moje postrzeganie świata oraz rzeczywistości. Dziś, rok póżniej, jestem w kompletnie innym miejscu w moim życiu. Miejsce strachu wypełnia odpowiedzialność za to kim jestem i jak żyję. Satsangi u Moojego są niesamowitym doświadczeniem, jednocześnie dość trudnym, jeśli jedzie się na nie wyrwanym z codzienności i pędu rzeczywistości. Paweł z Natalią z niezwykłą uważnością i troską, jednocześnie potrzebnym dystansem zajmują się grupą dbając o pełną integrację procesu. Dzięki tej integracji możesz czuć się bezpiecznie, że cały proces będzie kompletnie przeprowadzony, a Ty wyjedziesz z Indii ze spokojem oraz zrozumieniem tego czego doświadczyłeś. Polecam Serdecznie wyjazdy z Pawłem i Natalią, to otwarte serca i piękne, dobre duszyczki :)”
– Monika Czarnota

To była moja druga wyprawa do Peru. Dlaczego znowu Peru, dlaczego znowu z Pawłem i z Natalią? Ponieważ pokochałam to miejsce, bo tam poczułam, że jestem bliżej wszystkiego. Poczułam jedność z całym wszechświatem w Machu Picchu, to tam poczułam jak zaczyna mi się otwierać serce na wszystko, co mnie otacza. Ja jestem wszystkim i wszystko jest mną, takie wzajemne przenikanie się. Paweł i Natalia wspaniali przyjaciele, nauczyciele, z którymi uwielbiam podróżować, poznawać różne miejsca. Wartości, wsparcie i miłość jaką oferują w trakcie wypraw są nie do opisania. Dzięki nim i tym wyprawom poznaję samą siebie, zakochuję się w życiu i w sobie, poznaję sens wszystkiego.

1/2

Ta podróż to uzdrawianie i ciała i ducha. To zaglądanie do swojej duszy i serca,  odkrywanie „kim jestem”. Doświadczanie czym tak naprawdę jest Czysta Prawdziwa Miłość, puszczanie starych i ograniczających przekonań. Przełamywanie barier w sobie, zostawienie strachu na siedzeniu w taxi i wspinanie się na 4000m npm. z zaufaniem i uczuciem wdzięczności za kolejne doświadczenie.

To tak jak w życiu, nie wszystkie doświadczenia są przyjemne i nie wszystko łatwo przychodzi, jednak są one lekcją, wskazówką, i to jak będziemy podchodzić do nich (z wdzięcznością) to na końcu otrzymujemy coś pięknego – zrozumienie i świadomość. Jeśli jesteś gotów na: otwarcie swojego serca, zajrzenie w zakamarki swojej duszy, by połączyć się z nimi; zmiany w swoim życiu; jak i innych fizycznych wyzwań to gorąco zachęcam do wyprawy z Natalią i Pawłem. Być może na jednej z nich się spotkamy ;)”
– Iwona Wilkowska


SOHAM (PAWEŁ JAN MRÓZ)

Przez wiele lat psycholog, znany trener, coach i mówca publiczny. Obecnie nauczyciel medytacji, pracy na poziomie świadomości, uzdrawiania; podróżnik, organizator wypraw w różne zakątki świata.

NATALIA SKAWIŃSKA

Od wielu lat związana z rozwojem osobistym. Uczy się od nauczycieli z całego świata. Jest astrologiem. Bliskie jej sercu są joga i medytacja. Intensywnie pracowała z szamanami i świętymi roślinami w Peru. Wciąż w podróży. Uwielbia dzielić się swoimi doświadczeniami oraz wspierać innych w rozwoju.

W CENIE WYPRAWY:

CENA OBEJMUJE:

 • Wizę
 • Ubezpieczenie
 • Transport wewnętrzny, lądowy
 • Wejściówki do obiektów muzealnych
 • Zakwaterowanie we wszystkich lokalizacjach
 • Pełne wyżywienie podczas całej wyprawy *
 • Praca warsztatowa
 • Indywidualna opieka

* z wyjątkiem 4 posiłków 5-6.01.

CENA NIE OBEJMUJE:

 • Loty Polska – Peru 
 • Loty wewnętrzne 

 

*  W zależności od linii lotniczych i momentu rezerwacji w klasie ekonomicznej koszt wszystkich lotów:

 • Wyprawa 3-tygodniowa: 4500-7000 zł
 • Wyprawa 2-tygodniowa: 3500-5500 zł 

„3-TYGODNIOWA WYPRAWA I WARSZTAT WRAZ Z TYGODNIOWYM POBYTEM W DŻUNGLI Z UZDRAWIAJĄCYMI ROŚLINAMI W PERU”
27 grudnia 2017 – 14 stycznia 2018 (20 dni)
CENA: 15800 PLN
(UWAGA: limit 18 miejsc – decyduje kolejność wpłaty zadatku)

przycisk_kup-teraz
Zarezerwuj swoje miejsce wpłacając zadatek – 2500 PLN


„2-TYGODNIOWA WYPRAWA I WARSZTAT „MEDICINE FOR SOUL” W PERU”
27 grudnia 2017 – 7 stycznia 2018 (12 dni)
CENA: 10500 PLN
(UWAGA: limit 18 miejsc – decyduje kolejność wpłaty zadatku)

przycisk_kup-teraz
Zarezerwuj swoje miejsce wpłacając zadatek – 2500 PLN