ŹRÓDŁO
ISTNIENIA

WARSZTATY DUCHOWEGO PRZEBUDZENIA

21 – 27 LIPCA 2018, BESKIDY

ŹRÓDŁO
ISTNIENIA

WARSZTATY DUCHOWEGO PRZEBUDZENIA

21 – 27 LIPCA 2018, BESKIDY

ŹRÓDŁO
ISTNIENIA

WARSZTATY DUCHOWEGO PRZEBUDZENIA

21 – 27 LIPCA 2018, BESKIDY

CZYM JEST NASZE ŹRÓDŁO?

Najważniejszym momentem w życiu jakiejkolwiek istoty ludzkiej jest uświadomić sobie, że wszystko, co istnieje, posiada jedno Źródło, że całe Życie, cała manifestacja wypływa z jednego Źródła, które jest praprzyczyną naszej egzystencji. Świadomość, że jest Jedna Potężna Siła, która stworzyła wszystkie galaktyki, planety, zwierzęta i rośliny i nas, i że ta siła jest zawarta w każdej części swojego stworzeni, to najpiękniejsze odkrycie, jakiego możemy dokonać.

Przynosi to wielki spokój i radość, szczęście, poczucie opieki i sensu. Zaczynamy odczuwać wibrację, pierwiastek Boga, we wszystkim, co jest i zaczynamy wchodzić w coraz głębszą relację z tą Najwyższą Inteligencją, która może zacząć wspierać nas w naszych życiach, projektach, wyzwaniach. Znajdujemy to, czego szukaliśmy w obiektach, w świecie form, w relacjach, osiągnięciach, sławie, pragnieniach, pieniądzach. Znajdujemy odpowiedź na sens życia i szczęścia.

Na zdjęciu: Medytacje o wschodzie i zachodzie słońca

DUCHOWE PRZEBUDZENIE

Duchowe przebudzenie, możemy określić, jako głęboką zmianę percepcyjną dotyczącego odpowiedzi na najważniejsze pytania. Odpowiedzi, nie mentalnej, lecz tego, co nosimy w sobie, jako najgłębszą prawdę o tym, Kim Jestem, Czym Jest Świat, Jak To Wszystko Działa. To zmiana w tym jak czujemy, jak widzimy, jak interpretujemy, jak odbieramy istnienie, jest esencją duchowego przebudzenia. Jest to przesunięcie z identyfikacji „ja jestem” ciałem, umysłem, osobowością, formą na czystą świadomość – świadka, a potem na jej Źródło.

Jesteśmy w stanie w tym procesie wyróżnić różne fazy. Należy jednak pamiętać, że wszyscy, zawsze żyjemy w Źródle, nawet jak o tym nie wiemy, wszyscy jesteśmy Źródłem, nawet jeśli nie mamy tej świadomości. Każda więc faza nie jest zmianą w naszej istocie lecz w głębi naszego poznania samych siebie, to podróż świadomości. Również model fazowy ewolucji zrozumienia i świadomości jest umowny, lecz jest pomocny dla zrozumienia tego procesu.

Na zdjęciu: Uczestnicy warsztatów – wspaniali ludzie

ETAPY EWOLUCJI ŚWIADOMOŚCI

Faza I

W początkowej, pierwszej fazie żyjemy w absolutnej ignorancji istnienia Źródła, Absolutu, lub wręcz w aktywnym zaprzeczeniu tego faktu.

Faza II

Kolejną drugą fazą jest etap wątpliwości. Nie mamy pewności, czy istnieje TO COŚ więcej, czy nie.

Faza III

Następną, trzecią fazą jest moment rozpoczęcia poszukiwań, szukamy, ale jeszcze po omacku, z rzadkimi przebłyskami, kontaktu ze Źródłem.

Faza IV

W czwartej fazie jesteśmy w coraz częstszym kontakcie z Najwyższą Inteligencją, jesteśmy pewni jej istnienia, zaczynamy budować z nią Relację. Na tym etapie nie ma jeszcze stabilności, można cofnąć się do poprzednich faz, ta faza wymaga wiary, zaangażowania, dyscypliny.

Faza V

W piątej fazie, posiadamy bardzo dobrze ugruntowane połączenie, ze Źródłem, jest Ono obecne w naszych życiach, często się z nim komunikujemy i odczuwamy Jego Obecność wszędzie. Przychodzi wielka radość i szczęście, poczucie znalezienia w sobie, tego co szukaliśmy w świecie obiektów, w świecie formy, w relacjach, w osiągnięciach, w pieniądzach, w sukcesie.

Faza VI

W szóstej fazie zaczynamy opuszczać dualność, czyli podział na „ja” i Źródło, coraz częściej czujemy, że jesteśmy Jednym ze Źródłem. Na tym etapie oscylujemy pomiędzy dualnością i nie-dualnością, pomiędzy relacją ze Źródłem i poczuciem Jedności.

Faza VII

W kolejnym siódmym etapie nasze poczucie „ja jestem” jest zespolone z Absolutem, perspektywa naszego widzenia, to, co patrzy przez oczy formy tego ciała, to Najwyższa Inteligencja, spoglądająca na samą siebie, pod postacią świata, który jest jej projekcją, a jednocześnie w najgłębszym pierwiastku jest nami. Na tym etapie, silne emocje lub bodźce są jeszcze w stanie (chwilowo) wytrącić nas z tej zmiany percepcji, i przywrócić ustawienia osobowe, umysłowe, egotyczne, lecz szybko następuje powrót do pierwotnej, czystej świadomości. Zaczynają zanikać etapy, czas, fazy, oświecenie i nieoświecenie, rozmywa się forma, osobowość, ego, umysł staje się coraz bardziej czymś zewnętrznym.

Faza VIII

W ostatnim ósmym etapie jesteśmy stabilnie zakotwiczeni w nowej perspektywie. Tą świadomość nazywamy Oświeceniem, Nirwaną, Wyzwoleniem, Najwyższym Zwycięstwem, Wniebowstąpieniem i wieloma innymi nazwami, w różnych częściach świata.

Każda istota ludzka, znajduje się na którymś z etapów Przebudzenia, zrobienie kroku w głąb, w przód, w którejkolwiek z faz, jest wielką rzeczą, wielkim zwycięstwem i darem.

SZAMAŃSKIE PROCESY ODZYSKIWANIA DUSZY

W swoim życiu podążam dwiema głównymi ścieżkami. Pierwszą z nich jest droga medytacji, kontemplacji,jogi, której korzenie pochodzą z Indii. Moim drugim skrzydłem jest ścieżka szamańska, wywodząca się z Ameryki Południowej, droga głębokiego wewnętrznego uzdrawiania, oczyszczania z nieharmonijnych wibracji odzyskiwania swojej zagubionej energii duszy. To co jest moją praktyką, tym dzielę się z Wami podczas naszego spotkania w Beskidach.

Każdego dnia w trakcie warsztatów, będziemy przechodzili przez szamańskie procesy odzyskiwania duszy, oczyszczania z programów, blokad i ograniczeń nałożonych na nas poprzez traumy i trudne wydarzenia w tym życiu, również z pamięci naszego rodu (traumy transgeneracyjne) oraz uwalniając doświadczenia prenatalne i związane z poprzednimi życiami.

Kiedy uwalniamy z siebie jakąś część energii zranienia, cierpienia, blokady, nieharmonijnych wibracji, ograniczających historii, powstaje w nas czysta wolna przestrzeń. Ta wolna przestrzeń to miejsce, w które możemy przywołać nasz utracony kawałek duszy. Utracony w momencie przeżycia trudnych doświadczeń. Szamańskie procesy służą odzyskaniu, wszystkich zagubionych kawałków swojej duszy. Taka praca bardzo ułatwia kontakt ze Źródłem, ponieważ na głębokich poziomach świadomości, oczyściliśmy nasze wnętrza, przygotowaliśmy się na spotkanie z Najwyższą Inteligencją. 

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ W TRAKCIE WARSZTATU:

 

METODY UŻYWANE PODCZAS WARSZTATU:

Wszystkie metody używane w trakcie warsztatu służą uświadomienia istnienia Jednego Źródła Życia i jego doświadczalnego poczucia, oraz rozpoznania w nim swojej głębokiej natury, podniesienia wibracji, lub uwolnieniu blokad na drodze do tej realizacji. Praca ta jest intensywne i piękna, zmieniająca życie.

Na zdjęciu: Szałas Potów

PLAN SZCZEGÓŁOWY WARSZTATU:

DZIEŃ 1

Przyjazd do 13:00
Lunch
Wprowadzenie do warsztatu 
Otwarcie Przestrzeni
Satsang
Kolacja
Agni Hotra wieczorna 

Medytacja w ciszy
Śpiew Mantr

DZIEŃ 2

Agni Hotra Poranna
Medytacja w ciszy
Joga
Śpiew Mantr
Śniadanie
Taniec Autentyczny
Lunch
Warsztaty Uzdrawiania
Kolacja
Agni Hotra
Medytacja w ciszy
Śpiewa Mantr

DZIEŃ 3

Agni Hotra Poranna
Medytacja w ciszy
Joga
Śniadanie
Satsang
Lunch
Satsang
Kolacja
Agni Hotra Wieczorna
Medytacja w Ciszy
Śpiew Mantr

DZIEŃ 4

Agni Hotra Poranna
Medytacja w ciszy
Joga
Śpiew Mantr
Śniadanie
Ceremonia Szałasu Potów
Obiadokolacja
Agni Hotra Wieczorna
Medytacja w ciszy
Śpiew Mantr

DZIEŃ 5

Agni Hotra Poranna
Medytacja w ciszy
Joga
Śpiew Mantr
Śniadanie
Taniec Autentyczny
Lunch
Warsztaty Uzdrawiania
Kolacja
Agni Hotra Wieczorna
Medytacja w ciszy
Śpiew Mantr

DZIEŃ 6

Agni Hotra Poranna
Medytacja w ciszy
Joga
Śpiew Mantr
Vision Quest
Sharing Circle
Kolacja
Agni Hotra Wieczorna
Medytacja w ciszy
Śpiew Mantr
Nocna Ceremonia Taneczna

DZIEŃ 7

Śniadanie 10:00
Satsang
Integracja i Co Dalej?
Lunch
Pożegnanie

 

Zapraszam Cię

 być może w najważniejszą podróż,
jaką odbędziesz w Życiu,
w podróż do Twojej prawdziwej Natury.
W podróż oczyszczenia, uzdrowienia,
odnalezienia połączenia ze Źródłem Życia,
i rozpoznania tego, Kim naprawdę Jesteś.
Soham 

 

„ŹRÓDŁO ISTNIENIA”

TERMIN: 21-27 LIPCA 2018

MIEJSCE: Ośrodek MANDALA, Beskidy

Ustalona przez nas wartość warsztatu to 3000 PLN