Paweł Jan Mróz

Paweł Jan Mróz

Paweł jest człowiekiem, który znalazł swoje miejsce w świecie i poczujesz to od razu kiedy go spotkasz. Na scenie, podczas występów publicznych i treningów czuje się jak lew na sawannie. Sale treningowe i gabinety coachingowe to jego domena, jego przestrzeń talentu, jak sam mawia. Ludzie uwielbiają dzikość i naturalność Pawła, jego olbrzymią energię, w połączeniu z niezwykłym profesjonalizmem i rzetelnością wiedzy, którą przekazuje.

Używając we własnym życiu strategii, zasad, systemów, których naucza innych ludzi podczas swoich szkoleń i indywidualnych sesji doradczych, w ciągu 5 lat zbudował swoją firmę, biznes i wyjątkową karierę, którą realizuje całym sercem. Paweł należy do ludzi, którzy kochają swoją pracę i wykonują ją z pełnym oddaniem. Wykorzystując swoje najsilniejsze strony i talenty, zarabiając godne pieniądze realizuje z pasją misję wzniecania ognia motywacji w innych, oraz budzenia ich możliwości. Wspomaga ludzi we wspinaniu się na szczyty kariery, pomaga im odkrywać ich talenty. Uczy sprawdzonych strategii i sposobów działania trenerów, aby byli lepszymi przywódcami i nauczycielami, coachów, którzy stają się po spotkaniu z Pawłem, doradcami z prawdziwego zdarzenia. Naucza także w firmach i organizacjach motywowanie siebie i innych do zaangażowanej pracy z pasją. Pomaga tworzyć i budować dobrze działające firmy i biznesy. Jak często powtarza „Biznes i firma zaczynają się w sercach i umysłach ludzi, którzy znaleźli coś bardzo wartościowego do zaoferowania innym”.

Paweł Jan Mróz urodził się w czasach, kiedy w Polsce walczono z komunizmem. Oboje jego rodzice byli zaangażowani w ruch „Solidarność”. Rodzina, znajomi i inni działacze Solidarności, często śmiali się, że Paweł jest najmłodszym opozycjonistą. Jego matka Jolanta całą ciążę uczestniczyła w demonstracjach. Ojciec Andrzej, gdy wychodził na spacer z synem, w wózku pod becikami chował ulotki antykomunistyczne, które potem rozrzucał w parkach. Być może stąd wziął się potężny opór Pawła w stosunku do bezsensownych reguł i ograniczeń, które łamie na każdym kroku oraz jego potężna pragnienie wolności w pracy, finansach i świecie, które doprowadziły go do miejsca w którym jest dzisiaj.

Młodość Pawła nie była łatwa zmagał się z wieloma wyzwaniami, szukał odpowiedzi na mnóstwo pytań, jego olbrzymia ciekawość i buntownicza natura często wprowadzała go w kłopoty. Jak sam mówi „na szczęście przeżyłem ten okres :)”. Skończył studia psychologiczne i wiele kursów w tym zakresie, szkolił się z wybitnymi psychologami , nauczycielami i mówcami publicznymi: min. Arnoldem Mindellem, twórcą Psychologii Zorientowanej na Proces, Johnem Grinderem, twórcą NLP, Tonny Robinsem, światowej sławy coachem i trenerem.

Na przestrzeni swojego życia Paweł mieszkał w kilku miastach w Polsce, oraz w różnych miejscach na świecie. W Londynie, kilku miastach w Indiach, Nepalu, Peru i Brazylii. Spędził wiele lat na podróżach w różne zakątki świata. W swoim życiu odwiedził ponad 60 krajów, aby poznawać, uczyć się, rozwijać i szukać przygód.

Kiedy Paweł, powrócił kilka lat temu do Polski, zbudował swoją karierę oraz dobrze prosperujący biznes,. Kiedy stał się wzorem dla mówców publicznych i coachów, a na jego treningi zaczęły przychodzić setki osób, podjął się wyzwania, aby przekazać swoją wiedzę i doświadczenia innym ludziom. Już dzisiaj jego praca dotknęła serc i umysłów dziesiątek tysięcy ludzi w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii, gdzie Paweł prowadził szkolenia i indywidualne konsultacje. Jak napisał jeden z uczestników szkoleń z Pawłem” Ma kosmiczną energię i podpala ludzkie serca do odkrywania siebie i działania w zgodzie ze sobą. W poetyce rokowego koncertu przekazuje z lekkością ważne treści, które inspirują do nowego spojrzenia na siebie i swoje życie”.

W 2013 roku został wybrany jako mówca na National Achievers Congress. Kongres, który odbył się do tej pory tylko 6 razy w historii. Tym samym dołączył do grona takich gwiazd, jak Robert Kiyosaki, Les Brown, Richard Branson, Donald Trump czy T. Harv Eker, którzy byli prelegentami na NAC-u. To wielkie wyróżnienie.

pawel

W obecnej chwili Paweł skupia się na prowadzeniu szkoleń motywacyjnych, gdzie zawarł olbrzymią ilość swojej wiedzy dotyczącej strategii motywowanie siebie i innych – Ogień Motywacji. Prowadzi Treningi Coachingowe i Trenerskie oraz dla doskonalenia umiejętności Przemówień Publicznych. Duża część pracy poświęca pomocy ludziom w osiąganiu poziomu Przebudzonej Kariery, opartej na prawdziwych talentach i pasji, oraz Budowaniu Biznesu i firm z serca, tym którzy chcą być wolni i niezależni finansowo.

Paweł pozostaje wciąż otwarty na wiedzę, dużo podróżuje, pisze książki, nagrywa płyty, uprawia dziesiątki sportów, jego plany sięgają wielu lat w przód. Jak sam mówi w wywiadach, „…do końca życia część mnie pozostanie dzieckiem, zawsze głodnym wiedzy, nauki, zabawy. Druga część we mnie, ta ambitna, pragnie wejść na wszystkie szczyty, na wszystkie 8-tysięczniki życia”. I jak go znamy, również te wyprawy odniosą wielki sukces.

KONTAKT

PJM International
ul. Bogatki 14 02-837 Warszawa NIP: 5832898824 Kontakt: biuro@pjminternational.pl

Lucyna Kwaśna
Obsługa Klienta & Logistyka Szkoleniowa Tel. 797 376 275

Michał Łoś
Administracja & Doradztwo ds. Szkoleń Tel. 506 030 367
Imię
Email
Wiadomość

TAK! Wiadomość wysłana.
Error! Wypełnij wszystkie punkty
© Copyright 2014 PJM