KALENDARZ WYDARZEŃ

 WSZYSTKIE MOJE RELACJE – WARSZAWA
„Mitakuye Oyasin”
16.03 – 18.03.2018

Warsztat opiera się głównie na pracy z ciałem, świadomym tańcu, w którym poznajemy siebie na poziomie czucia, bardziej niż myślenia. Jest wypełniony ruchem, rozmowami o świadomości i relacjach, medytacjami.
Jest to wspaniała okazja, aby nawiązać kontakt ze swoim ciałem, oddechem, dotknąć siebie na poziomie relatywnym – swoich myśli, emocji, energii, osobowości, jak i na poziomie absolutnym, jako czystą świadomość Istnienia – Źródło.

 
 

 

PRZEBUDZENIE ŚWIADOMOŚCI W POZNANIU
Warsztaty Medytacji
25-27.05.2018 

Przebudzenie Świadomości to warsztaty medytacji, codzienne Satsangi i trzydniowa ceremonia medytacyjna, w której nasza grupa wykonuje specjalnie przygotowane ćwiczenia budzące świadomość, jest prowadzona do tańca poza umysłem, poznaje medytację i relaksację, przerwę pomiędzy wdechem i wydechem, swoją własną ciszę. Cały proces jest przygotowany, aby przebudzić się z hipnozy identyfikacji z umysłem i rozpoznać intuicyjnie swoją prawdziwą naturę – czystą świadomość.

 

ŹRÓDŁO ISTNIENIA 
26.06-01.07.2018 

Program i szczegóły wkrótce.

 

 
 KORZENIE ŻYCIA -BESKIDY 
„Powrót do naturalnego stanu istnienia”

21-27.07.2018

7 dni warsztatów wyjazdowych z noclegiem i wyżywieniem w Beskidach. Korzeniami Życia jest przede wszystkim Twoja świadomość. Wyjście ponad umysł i rozpoznanie siebie, jako nieskończonego Źródła Życia, zamiast  ograniczonej egotycznej perspektywy osobowości. Aby to rozpoznanie mogło nastąpić, bardzo korzystnie jest uwolnić swój system energetyczny z blokad, traum, wypartych emocji i niewłaściwych poglądów. Wtedy podróż jest szybsza, łagodniejsza i rzadziej cofa nas do poprzednich uwarunkowań. Rzadziej doświadczamy upadku z wysokich stanów świadomości, kiedy oczyścimy siebie z zakotwiczonych w nas ograniczających programów i energii. Warsztaty głębokiego uzdrowienia.