KALENDARZ WYDARZEŃ


WEWNĘTRZNY UZDROWICIEL- WARSZAWA
DUCHOWE UZDRAWIANIE & HARMONIZOWANIE ŻYCIA MOCĄ ŹRÓDŁA 

27-30.09.2018 

4 dni warsztatów Budzenie Wewnętrznego Uzdrowiciela. Praca na głębokim duchowym poziomie. Zmiana stosunku do problemów i wyzwań życiowych, od odrzucania do Akceptacji.  Doświadczenie nowego sposobu rozwiązywania problemów za pomocą Harmonizowania Duchowego. Pełna Transformacja i Uwolnienie blokad w różnych obszarach życia, które mogą mieć postać energii, myśli, emocji, historii, decyzji z przeszłości, podłączeń energetycznych, programów rodzinnych.

 
 

 


CEREMONIE UZDRAWIANIA Z PERUWIAŃSKIM SZAMANEM
18-22.09.2018 CZECHY

To jest bardzo wyjątkowy moment, bo przylatuje do nas Herbert Quinteros, aby poprowadzić 5 dniowy retreat. Przez wszystkie lata naszych podróży i spotkanych przez nas szamanów, na całym świecie, nie spotkaliśmy tak cudownego uzdrowiciela jak Herbert. Zawsze, na każdej ceremonii jesteśmy pod wrażeniem jego cudownej muzyki, wyczucia, otwartości, mistrzostwa, głębokiego uzdrawiania, mądrości, które następuje w trakcie pracy z nim. Wszystko w atmosferze luzu, spokoju i zanurzone w świętej tradycji jego przodków. Polecamy tą pracę z całego serca.
I zapraszamy Ciebie gorąco na to spotkanie, które być może będzie najważniejszy spotkaniem w Twoim życiu.

 

 


PODRÓŻ PRZEBUDZENIA 
WYPRAWA I WARSZTATY W PERU

03-19.11.2018 

Ta podróż to mistyczne spotkanie z samym sobą. Jest połączeniem się ze starożytnymi  tradycjami, pradawną mądrością. Będzie to dla Ciebie moment przełomowy, aby powrócić do swoich wewnętrznych zasobów i uświadomić sobie, że masz już wszystko. Pierwszą część wyprawy spędzimy w Amazonii. Intensywnie pracując z szamanem i świętą rośliną Ayahuaską. Będziemy odcięci od cywilizacji i doświadczymy specjalnych zabiegów oczyszczających ciało, umysł oraz ducha. Po głębokich doświadczeniach w dżungli spędzimy czas w Andach, w Świętej Dolinie Inków. Przejdziesz wraz z inkaskim szamanem przez święty rytuał składania daru dla Matki Ziemi. Doświadczysz trekkingu na wysokości 4000 m n.p.m. Będziesz mógł uczestniczyć w spotkaniach i ceremoniach, których tradycja sięga tysięcy lat. Doświadczyć cudu świata – Machu Picchu, które zapiera dech w piersiach. Poczujesz klimat i wielobarwność kulturową Peru. Zakochasz się w tym miejscu