KALENDARZ WYDARZEŃ


„JUŻ JESTEŚ BUDDĄ” SATSANG – 6 MIAST POLSKI
WARSZAWA GDAŃSK WROCŁAW POZNAŃ KATOWICE KRAKÓW
21.05 – 26.06.2018

Satsang to duchowy wykład z elementami dialogu prowadzącego z uczestnikami. Jest to spotkanie, podczas którego zajmujemy się takimi tematami jak świadomość, Absolut, nasze Źródło, medytacja, kontemplacja, oświecenie, przebudzenie. Przeplatamy uniwersalne nauki wielu wielkich oświeconych mistrzów, które zostały potwierdzone w naszych sercach, w ogniu kontemplacji i klarownym spojrzeniu medytacji.  Nie możesz stać się Buddą. Już jesteś Buddą. To twoja głębia jest Buddą.

 

 


„WYTAŃCZ SWOJE MODLITWY”
WARSZTATY UZDRAWIAJĄCEGO TAŃCA – 6 MIAST POLSKI
WARSZAWA GDAŃSK WROCŁAW POZNAŃ KATOWICE KRAKÓW

20.05 – 27.06.2018

Wytańcz Swoje Modlitwy to seria tanecznych warsztatów, w których za pomocą tańca poczujemy głębokie połączenie z ziemią pod naszymi rytmicznie stąpającymi nogami, z kosmosem ponad naszymi wyciągniętymi dłońmi, z żywiołami w naszych ciałach. Obudzimy energię ognia w Sercu, uspokoimy umysły i zwrócimy się do Ducha, do Źródła, odczuwając to potężne promieniowanie poprzez ciało i oddech, łącząc z Nim naszą świadomość.

 

 

 


„AYAHUASKA MEDYCYNA DLA DUSZY” 
OPOWIEŚCI SZAMANA W 6 MIASTACH POLSKI
WARSZAWA GDAŃSK WROCŁAW POZNAŃ KATOWICE KRAKÓW

20.05 – 25.06.2018 

Opowieści szamana to cykl wykładów, w których opowiadam o pracy z Ayahuaską, święta medycyną Amazonii, o tym co przekazał mi mój nauczyciel i w jaki sposób przyjął do swojej tradycji, dając mi nowe korzenie. W trakcie wykładu mówię o uzdrawiającej mocy roślin mistrzowskich, które uczą nas o tym jak żyć w harmonijny, szczęśliwy, pełny sposób. Pokazują nową perspektywę, oczyszczają z głęboko zapisanych, ograniczających energii, emocji, myśli, traum i historii. Łączą z naturą, z Duchem i z własną głębią. To również opowieści z prowadzonych przez nas ceremonii i rytuałów, otrzymanych nauk. Dzielę się naukami otrzymanymi bezpośrednio od roślin.

 


PRZEBUDZENIE ŚWIADOMOŚCI W POZNANIU
MEDYTACJA CEREMONIA TANIEC POZA UMYSŁEM POZNAWANIE WŁASNEJ NATURY
25-27.05.2018 

Przebudzenie Świadomości to warsztaty medytacji, codzienne Satsangi i trzydniowa ceremonia medytacyjna, w której nasza grupa wykonuje specjalnie przygotowane ćwiczenia budzące świadomość, jest prowadzona do tańca poza umysłem, poznaje medytację i relaksację, przerwę pomiędzy wdechem i wydechem, swoją własną ciszę. Cały proces jest przygotowany, aby przebudzić się z hipnozy identyfikacji z umysłem i rozpoznać intuicyjnie swoją prawdziwą naturę – czystą świadomość.

 

 


WEWNĘTRZNY UZDROWICIEL- WARSZAWA
DUCHOWE UZDRAWIANIE & HARMONIZOWANIE ŻYCIA MOCĄ ŹRÓDŁA 

28.06 -01.07.2018 

4 dni warsztatów Budzenie Wewnętrznego Uzdrowiciela. Praca na głębokim duchowym poziomie. Zmiana stosunku do problemów i wyzwań życiowych, od odrzucania do Akceptacji.  Doświadczenie nowego sposobu rozwiązywania problemów za pomocą Harmonizowania Duchowego. Pełna Transformacja i Uwolnienie blokad w różnych obszarach życia, które mogą mieć postać energii, myśli, emocji, historii, decyzji z przeszłości, podłączeń energetycznych, programów rodzinnych.

 
 

 


ŹRÓDŁO ISTNIENIA -BESKIDY 
POWRÓT DO NATURALNEGO STANU ISTNIENIA 

21-27.07.2018 

7 dni warsztatów wyjazdowych z noclegiem i wyżywieniem w Beskidach. Źródłem Istnienia jest przede wszystkim Twoja świadomość. Wyjście ponad umysł i rozpoznanie siebie, jako nieskończonego Źródła Życia, zamiast  ograniczonej egotycznej perspektywy osobowości. Aby to rozpoznanie mogło nastąpić, bardzo korzystnie jest uwolnić swój system energetyczny z blokad, traum, wypartych emocji i niewłaściwych poglądów. Wtedy podróż jest szybsza, łagodniejsza i rzadziej cofa nas do poprzednich uwarunkowań. Rzadziej doświadczamy upadku z wysokich stanów świadomości, kiedy oczyścimy siebie z zakotwiczonych w nas ograniczających programów i energii. Warsztaty głębokiego uzdrowienia.