WYTAŃCZ SWOJE MODLITWY

 

WARSZAWA  GDAŃSK  WROCŁAW  POZNAŃ  KATOWICE  KRAKÓW 

WYTAŃCZ SWOJE MODLITWY

Wytańcz Swoje Modlitwy to seria tanecznych warsztatów, w których za pomocą tańca poczujemy głębokie połączenie z ziemią pod naszymi rytmicznie stąpającymi nogami, z kosmosem ponad naszymi wyciągniętymi dłońmi, z żywiołami w naszych ciałach. Obudzimy energię ognia w Sercu, uspokoimy umysły i zwrócimy się do Ducha, do Źródła, odczuwając to potężne promieniowanie poprzez ciało i oddech, łącząc z Nim naszą świadomość.

W pierwszej części poznasz podstawy autentycznego, spontanicznego tańca, wyczuwanie przestrzeni, budzenie coraz głębszych warstw ciała, aktywację oddechu, oraz złączenie z rytmem. To pozwoli Ci na poczucie połączenia ze swoim ciałem, z energią życia przepływającą przez twoje stopy i dłonie. Podstawowe praktyki mają również na celu, przenieść Ciebie z umysłu, z myślenia, do bycia i czucia.

W drugiej części warsztatów, kiedy już będziecie rozgrzani, najpierw wytłumaczę Wam proces Modlitwy poprzez taniec, a potem przejdziemy przez niego uwalniając Was od energii i historii, które powstrzymywały Wasze modlitwy przed realizacją, burzyły ich manifestację. Złączeni z Wielkim Duchem, ze Źródłem, uwolnieni od kotwic i łańcuchów, które nas powstrzymywały, możemy naprawdę wykorzystać naszą wolę, aby spełnić pieśni naszego serca.

Warsztaty uzdrawiającego tańca

Dla ciała, uwalnia zastałe w nim energie i emocje, zapisane w pamięci komórkowej ograniczające programy i wzorce odczuwania.

Dla umysłu, wprowadzając zwykle nadpobudzony myślami umysł człowieka zachodu, w stan ciszy i spokoju, pozwalając bardziej czuć i być niż myśleć. Czysty, pusty umysł w tańcu, jest tym samym czym doświadczenia medytacyjne. Przerwą w myśleniu, odpoczynkiem od strumienia dialogów, obrazów, projekcji. Powrotem do tu i teraz.

Dla ducha, pozwala doświadczyć szamańskiego transu, poszerzając świadomość, łącząc z  zapomnianymi aspektami naszej duszy. W poszerzonym stanie świadomości, możemy dotknąć świadomością, tego co jest zawsze obecne, lecz umyka rozpoznaniu w codziennym biegu spraw. Naszego Źródła, Inteligencji, która przenika wszystko. To właśnie tam zanosimy nasze modlitwy.

Taniec spontaniczny, autentyczny, prawdziwy, głęboki ruch, to medycyna, jedna z pięknych ścieżek do uzdrowienia siebie, przypomnienia sobie o swojej prawdziwej naturze, przebudzenia swojego potencjału.

WYTAŃCZ SWOJE MODLITWY
W 6 MIASTACH POLSKI

Cena biletu przy zakupie on-line 90 zł 
Cena biletu w dniu wydarzenia, na miejscu 150 zł 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DO 40 OSÓB.
O wpisaniu na listę decyduje kolejność rezerwacji.

 

20 MAJA 18:00-21:30 WROCŁAW
Zarezerwuj miejsce dla siebie i bliskich 

23 MAJA 18:00-21:30 POZNAŃ
Zarezerwuj miejsce dla siebie i bliskich 

31 MAJA 18:00-21:30 GDAŃSK
Zarezerwuj miejsce dla siebie i bliskich 

10 CZERWCA 16:00 – 19:30 KATOWICE
Zarezerwuj miejsce dla siebie i bliskich 

20 CZERWCA 18:00-21:30 KRAKÓW 
Zarezerwuj miejsce dla siebie i bliskich 

27 CZERWCA 18:00-21:30 WARSZAWA 
Zarezerwuj miejsce dla siebie i bliskich