JUŻ JESTEŚ
BUDDĄ

SATSANG Z SOHAM W 6 MIASTACH POLSKI

WARSZAWA  GDAŃSK  WROCŁAW POZNAŃ  KATOWICE  KRAKÓW

CZEGO SZUKASZ?

Czy zacząłeś w swoim życiu poszukiwać odpowiedzi na to kim jesteś w swojej głębi? Cele tego świata takie jak kariera, pieniądze, sukces, relacje i inne, już nie są dla ciebie tak atrakcyjne, straciły na ważności? Szukasz czegoś, ale nie wiesz czego? Rozpocząłeś, wszedłeś na duchową ścieżkę i czujesz się zagubiony? A może medytujesz, praktykujesz od wielu lat, ale nie czujesz, że doszło do głębokiej transformacji na którą liczyłeś? Szukasz Boga? Chcesz doświadczyć swojej prawdziwej natury? Poszukujesz oświecenia?

 

KIM JESTEŚ?

Jeśli ten opis jest zbliżony do twojego doświadczania siebie i otaczającego świata, Satsang może przynieść ci wartościowe odpowiedzi i pogłębić twoje pytania, naprowadzić na właściwe tory kontemplacji, ukazać prawdziwą naturę medytacji. Oczyścić z ograniczających konceptów, wreszcie przebudzić świadomość do jej czystej postaci. Wszystkie pytania, wszystkie odpowiedzi sprowadzają się, w pewnym momencie, do tej jednej kontemplacji, która rozwiązuje wszystko – „kim jestem? 

 

CZYM JEST SATSANG?

Satsang to duchowy wykład z elementami dialogu, prowadzącego z uczestnikami. Satsang w sanskrycie oznacza połączenie (Ang) z prawdą (Sat). Jest to spotkanie podczas, którego zajmujemy się takimi tematami jak świadomość, Absolut, nasze Źródło, medytacja, kontemplacja, oświecenie, przebudzenie. Przeplatamy uniwersalne nauki wielu, wielkich oświeconych mistrzów, które zostały potwierdzone w naszych sercach, w ogniu kontemplacji i klarownym spojrzeniu medytacji.

Jak zawsze podzielę się z Wami starożytną nauką dotyczącą „ja jestem” i Źródła Świadomości. Będziesz poszukiwał poprzez swoje własne doświadczenie odpowiedzi na odwieczne pytania ludzkości. Damy przestrzeń na pytania i odpowiedzi oraz moment na medytację w ciszy.

JUŻ JESTEŚ BUDDĄ

Nie możesz stać się Buddą. Już jesteś Buddą. To twoja głębia jest Buddą. Twoja świadomość, nie dotyka zbyt często tej głębi, zatrzymuje się na ciele, emocjach i myślach. Dlatego identyfikuje się z nimi, łączy z nimi swoje poczucie ja jestem. Dlatego Budda pozostaje celem, czymś czym może kiedyś się staniesz. Musisz podążyć głębiej. Głębiej niż uwaga, głębiej niż czysta świadomość, do Źródła. Rozpoznać je i siebie w Nim. Poza słowami. Budda to twoja natura, jak warstwa której nie znasz, nie dotykasz na co dzień. Dlatego przesuniemy świadomość w to miejsce i głębiej, poza słowa i koncepcje. Już jesteś tym czego szukasz.

Możesz mi teraz nie uwierzyć, bo dopóki nie przeprowadzimy regularnej, głębokiej i rzetelnej kontemplacji, wszystko co znamy jako „ja”, to stawanie się i umysł. Ale jak mawiają mędrcy których ciała przeminęły, lecz ich duch wciąż żyje „zaufaj mi na tyle, aby wypróbować prawdę tego, co jest przekazywane.” Tak jak bierze się złotą monetę i sprawdza nadgryzając – złoto jest twarde i mocne. To czego szukasz już obserwuje twoje poszukiwanie, tym pierwotnym polem świadomości i głębiej – Ty jesteś.

„Już Jesteś Buddą” Satsang
z Soham w 6 miastach Polski

Cena biletu przy zakupie on-line 90 zł
Cena biletu w dniu Satsangu, na miejscu 150 zł 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DO 40 OSÓB.
O wpisaniu na listę decyduje kolejność rezerwacji.

 

21 MAJA 18:00-21:00 WROCŁAW
Zarezerwuj miejsce dla siebie i bliskich 

24 MAJA 18:00-21:00 POZNAŃ
Zarezerwuj miejsce dla siebie i bliskich 

1 CZERWCA 18:00-21:00 GDAŃSK
Zarezerwuj miejsce dla siebie i bliskich 

10 CZERWCA 11:00- 14:00 KATOWICE
Zarezerwuj miejsce dla siebie i bliskich 

18 CZERWCA 18:00-21:00 KRAKÓW 
Zarezerwuj miejsce dla siebie i bliskich 

26 CZERWCA 18:00-21:00 WARSZAWA 
Zarezerwuj miejsce dla siebie i bliskich

 

Zapraszamy na OTWARTY SATSANG ON-LINE 
10 MAJA 2018, 18:00 – 21:00