AYAHUASKA
MEDYCYNA DLA DUSZY

OPOWIEŚCI SZAMANA

WIZYJNA PODRÓŻ UZDRAWIANIA
I NAUCZANIA

Zawsze powtarzam, że Ayahuaska to wielka uzdrowicielka i wielka nauczycielka z dżungli. Piękny Duch rośliny, który służy naszej ludzkiej ewolucji. Wyobraź sobie, że w trakcie ceremonii, pukasz do drzwi, głos mówi „wejdź do środka”. Spotykasz szamankę, starą i mądrą jak świat. O co poprosisz? Co chcesz wiedzieć? Co chcesz poznać? Czy jest coś co potrzebujesz uzdrowić, uwolnić? Jakie pytania przynosisz ze sobą? Jakie rany otrzymałeś w życiu, które chcesz wyleczyć?

Cuda, są możliwe. Prawie wszystko jest możliwe. Widziałem to na własne oczy. Zaufaj, poproś, miej odwagę spotkać się z tym co głęboko ukryte, aby to uzdrowić i uwolnić. Okaż szacunek w tym spotkaniu. Medycyna poprowadzi ciebie przez wizyjną podróż uzdrawiania i nauczania. Szaman wspiera pracę Ayahuaski swoją obecnością, modlitwą, pieśniami i kiedy to konieczne, używa swojej własnej, wewnętrznej medycyny, aby pomóc w procesie danej istoty.

 

OPOWIEŚCI SZAMANA

Opowieści szamana to wykład, w którym opowiadam o pracy z Ayahuaską, święta medycyną Amazonii, o tym co przekazał mi mój nauczyciel i w jaki sposób przyjął do swojej tradycji, dając mi nowe korzenie. W trakcie wykładu mówię o uzdrawiającej mocy roślin mistrzowskich, które uczą nas o tym jak żyć w harmonijny, szczęśliwy, pełny sposób. Pokazują nową perspektywę, oczyszczają z głęboko zapisanych, ograniczających energii, emocji, myśli, traum i historii. Łączą z naturą, z Duchem i z własną głębią. To również opowieści z prowadzonych przez nas ceremonii i rytuałów, otrzymanych nauk. Dzielę się naukami otrzymanymi bezpośrednio od roślin.

Opowieści szamana to opowieści z wielu ścieżek szamańskich, którymi chodzę na rożnych kontynentach, przez ostatnich 10 lat. Nauki, które płyną z bezpośredniego doświadczania rytuałów i wyzwań, które są stawiane na tej drodze dokonują głębokiej transformacji ciała, umysłu i ducha.

AUTORYTET WŁASNEGO WIDZENIA

Cały wykład opiera się tylko i wyłączenie na tym co potwierdziłem moim własnym doświadczeniem, jeśli jest tam jakaś teoria to tylko taka, którą znalazłem własnym wglądem, do którego docieramy odwagą, cierpliwością i słuchaniem odwiecznego życia. Szaman zbiera takie skarby, fale iluminacji i uczy się nimi żyć oraz przekazuje je dalej, aby całe plemię mogło razem uzdrawiać się, uczyć i wzrastać.

W trakcie wieczornego spotkania znajdziemy czas, aby zagrać na gitarze, będzie przestrzeń na Wasze pytania i spokojną medytację, a może podróż z bębnem szamańskim. Jesteśmy otwarci na przepływ życia.

AYAHUASKA
MEDYCYNA DLA DUSZY

OPOWIEŚĆ SZAMANA W WARSZAWIE

Wykład jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich.

Konieczna jest rezerwacja miejsca przez naszą stronę.
Liczba miejsc jest ograniczona, wielkością sali i naszym wspólnym komfortem.

 

25 CZERWCA 18:00 – 21:00 WARSZAWA 
Zarezerwuj miejsce dla siebie i bliskich