PROGRAM PIĘCIU SESJI INDYWIDUALNYCH

ZAREZERWUJ PROGRAM 5 SESJI

 

Pięć, regularnie realizowanych sesji, to wystarczający czas, aby dokonać znaczącej dla ciebie pracy, pogłębiając wgląd w siebie, z każdym kolejnym spotkaniem. 

Pomiędzy sesjami będziesz otrzymywał zadania do wykonania, medytacje, kontemplacje, zwiększające świadomość i prowadzące do twojego przebudzenia. 

Te prace domowe, są równie ważne jak same sesje, to twoja praca wewnętrzna.

To jest wielka zaleta regularnych sesji, od pierwszej do ostatniej, pomiędzy nimi i na długo po procesie naszych spotkań, oddziaływanie naszej pracy i przekazanych nauk trwa dalej.

 

 

Każdy uczestnik otrzyma w trakcie procesu narzędzia Sahaja Jnana Yogi do samodzielnej pracy wewnętrznej, po skończeniu programu.

Zawsze preferowałem dawać ludziom wędkę niż rybę, myślę, że się ze mną zgodzisz, że to wielka wartość i mądrość, wiedzieć jak pracować ze sobą samodzielnie, otrzymać praktykę duchową, która będzie z tobą tak długo jak będzie ci potrzebna. Kluczem we wszystkich programach, które realizujemy, jest przebudzenie się ciebie do twojej prawdziwej natury – rozpoznanie twojego prawdziwego „ja”.

 

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ

I. W pierwszej fazie naszego spotkania, najczęściej zadaję ci różnego rodzaju pytania, aby poznać ciebie i stan twojej świadomości oraz twoje postrzeganie siebie i rzeczywistości. To również czas dla ciebie, aby zadać mi różne wstępne pytania. To etap wzajemnego poznawania się. Dla mnie ważny moment, abym wiedział w jaki sposób najlepiej skierować uwagę podczas twojej sesji.

II. Dzięki pewnego rodzaju intuicyjnej mapie świadomości zbudowanej w pierwszej części sesji, teraz możemy przejść do oddziaływania na ciebie, abyś przebudził się do rozpoznania samego siebie, twojego prawdziwego „Ja”, poza umysłem i myślami. Mogą dziać się w tej fazie bardzo różne rzeczy. Generalnie, całe moje oddziaływanie na ciebie poprzez opowiadane historii, pytania, zadania do wykonania, świadomie kierowanie swoją uwagą, wspólne obserwowanie umysłu, bycie w ciszy itp. prowadzi do zwiększenia twojej samoświadomości i zmiany percepcyjnej postrzegania siebie i świata.

III. Trzecią fazą sesji jest praca domowa, dla ciebie do wykonania, aby zintegrować i pogłębić wykonane procesy, oraz zasymilować nową konfigurację w codziennym życiu. Praca domowa zazwyczaj jest krótką, regularną praktyką, która wprowadza i ugruntowuje nowe nastawienia w codziennym życiu.

SESJE MOGĄ DOTYCZYĆ

WAŻNE INFORMACJE:

I.

Wszystkie sesje zostaną przeprowadzone w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, Zdecyduj się na ten pakiet sesji, jeśli jesteś gotów poświęcić na nie swój czas, jeśli naprawdę chcesz dokonać ważnych zmian.

II.

Ustalamy grafik spotkań na Skype z wyprzedzeniem, wiemy, kiedy będziemy pracowali, jakie są odstępy pomiędzy sesjami, jak zaplanować twoją pracę wewnętrzną, twoją praktykę w tym czasie i prace domowe.

III.

Od Ciebie zależy jak intensywnie będziemy pracowali, możesz wykorzystać swoje sesje w półtora – dwa miesiące, lub rozłożyć je nawet na pół roku, najważniejsza jest regularność.

 

„PROGRAM 5 SESJI INDYWIDUALNYCH”

CZAS TRWANIA JEDNEJ SESJI: 1.5 – 2h
CENA: *2500 pln 

*Standardowa cena pojedynczej sesji to 400 pln za godzinę pracy, sesja trwa zazwyczaj około dwóch godzin, lub dłużej. Kupując pakiet oszczędzasz około 1000 -1500 pln i zapewniasz sobie wcześniejszą rezerwację terminów.